fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

IV Vitamin Serumları Sporcular Arasında Neden Bu Kadar Popüler?

Profesyonel veya amatör sporcu olarak herhangi bir spor dalı ile ilgilenmek büyük bir emek, sabır ve fedakârlık gerektirir. Sporcular için iyi bir performans kariyerlerinde başarıya açılan kapıdır. Bu nedenle bütüncül olarak zinde ve sağlıklı bir bedenle hedeflere doğru adım adım ilerlenmelidir.

Her sporun dalının zorluk derecesi, farklı dinamikleri ve bedensel ihtiyaçları farklıdır. Ancak tüm sporcuların ihtiyacı olan şey vücudu maksimum enerjik tutmak, kasları kuvvetlendirmek, temiz gıdalarla beslemek ve bütünsel olarak zincirin halkaları gibi iç içe geçmiş şekilde sağlıkla ilerlemektir. Kısacası spor yüksek performans işidir.

Şimdi gelelim spor yaparken nasıl performansımızı sağlıkla artıracağımıza ve neler yapmamız gerektiğine. Hepinizin bildiği gibi spor yaparken protein ağırlıklı beslenme, enerji içecekleri, protein tozları, protein barları ile bir düzen oturtmaya çalışılır ve çoğu zaman da sporcu diyetisyeni veya trainer gibi bu işin profesyonelinden yardım almak yerine kendi kendimize bir plan hazırlamaya çalışırız. Bu çaba her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Kullandığımız ürünlerin içeriğinde katkı olup olmaması, ürünü doğru kullanıp kullanamadığımıza göre sonuç sporcu performansını artırmak yerine kişiyi daha başarısız, enerjisiz, yorgun ve sağlıksız hale getirebilir.  

Güzel haber! tüm bu yöntemleri ve bir süredir doğru/yanlış yapmaya çalıştıklarımızı bir kenara bakalım. Artık IV vitamin serumları sporcular arasında en çok tercih edilen vücutta enerjiyi ve sonrasında performansı artıran ürünler arasında.

Peki son yıllarda sporcular arasında bu kadar popüler olan ve sporcu sağlığını destekleyen IV vitamin serumların içeriğinde neler var? Sporcunun performansını nasıl artırıyor?   

Önce IV serum nedir kısaca özetleyelim. IV serum, vücuda vitamin, mineral, antioksidan ve aminoasitlerin damar yolu ile verilme yöntemidir. Bu yöntem sayesinde profesyonel veya amatör sporcular enerjilerini artırabilir, kaslarını güçlendirebilir daha iyi koşabilir, daha iyi zıplayabilir, vücudunu daha iyi yönetebilir ve daha çok efor sarf edebilir.

Performans artırıcı IV vitamin serumlar

Özellikle sporcular için geliştirilmiş IV vitamin serumlar bilimsel veriler ışığında Vitamin Therapy’i için hekimler tarafından geliştirilmiş serum içerikleridir.

Sporcuların ihtiyaçları göz önüne alınarak kas, enerji, performans ekseninde güçlerine güç katmak için geliştirilmiştir. IV vitamin serum kokteylleri ile sporcular daha yüksek hedeflere sağlıkla ilerleyebilir.

Amino Asit Kokteyl

Sporcular arasında en popüler ve en çok tercih edilen IV vitamin serum ürünlerinin başında Amino Asit geliyor. Özellikle kas performansını artırmak ve sakatlanmaları önlemek bir sporcu için çok önemlidir. Spor sırasında veya sonrasında kas spazmları, eklem ağrıları, kas krampları, yorgunluk, baş ağrısı istenilen eforun verilmesini engeller. Amino Asit Kokteyl içeriğinde amino asitler, B vitaminleri, magnezyum, kalsiyum ve vücudun su dengesini sağlayan elektrolitler bulunur. Bu kokteyl serum sayesinde sporcular spor öncesi sürece daha iyi bir şekilde hazırlanabilir, spor sırasında performanslarını çok daha fazla artırabilir ve spor sonrasında kendilerini daha enerjik ve zinde hissedebilir.

Amino Asit Kokteyl ile Performansını Artır!

Seanslara bak

Fat Burning Slim Bost

Sporcuların performansını etkileyen diğer bir unsur da kilolarıdır. Sporcuların yaptıkları spora göre boy/kilo hesabı yani vücut kitle indeksi oranları önemlidir. Kilolu ve yağlı bir vücut sporcuyu hedeflerinden geriletir. İstediği sonuçları elde edemeyebilir.

Sporcu her zaman çevik ve atik olmalıdır. Bir sporcu için fit olmanın yanı sıra kas kütlesini korurken sağlıkla yağ yakabilmek veya mevcut vücut dengesini sağlamak büyük önem taşır. Tüm bu saydığım nedenlerin farkındalığında olan yeni nesil sporcular Fat Burning Slim Boost (yağ yakıcı) IV vitamin serumu tercih ediyor. Fat Burning Slim Boost (yağ yakıcı) serum içeriğinde vücutta yağ yakıcı özelliği olan L-karnitin ayrıca kan şekerini dengeleyerek metabolizmayı hızlandıran çinko bulunuyor. İşte bu IV vitaminli serum kokteyl vücutta multidisipliner bir etki sağlıyor. Sporcu hem metabolizmasını hızlandırıyor hem sağlıkla yağ yakıyor hem kas kaybetmiyor hem de performansını en iyi şekilde artırıyor. Sen de Fat Burning Slim Boost (yağ yakıcı) ile tanışmak ve performansını profesyonel bir şekilde artırmak istersen linke tıkla.   

Sağlıklı Bir Yağ Yakım Süreci İçin Fat Burning Slim Boost

İncelemek için tıklayınız
Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?