fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ameliyat Sonrası IV Terapiler

Ameliyat sonrası IV Vitamin Terapisi, önemli mineral ve vitamin seviyelerini yükseltmeyi amaçlar; çinko, selenyum ve B6 vitamini gibi besinler, vücudumuzun ciddi bir şok ile karşılaşması durumunda bağışıklık sisteminizi koruyabilir. C ve A vitaminleri, serbest radikallerle savaşan güçlü antioksidanlardır. C vitamini ve çinko da kollajen üretiminde anahtar faktörlerdir.

Vitaminler ve mineraller, ister normal zamanlarda isterse artan ihtiyaç zamanlarınızda olsun, vücudunuzda hemen hemen her işlev için gereklidir.

Ameliyattan önce veya sonra IV Vitamin Terapisi görmeli miyim?

Yakın zamanda ameliyat olduysanız, özellikle acil bir ameliyatsa ve iyileşmenizin beklediğiniz kadar sorunsuz gitmediğini fark ederseniz, IV Vitamin Terapi hızlı bir şekilde değerli vitaminleri hücre ve organlara ulaştırır. Bununla birlikte, bu tedaviden en iyi şekilde yararlanmak için, IV Vitamin Tedavinize ameliyatınızdan birkaç hafta önce başlamanız, iyileşmenizi geciktirebilecek bir besin eksikliği yaşamanızı önleyebilir.

Ameliyat sonrası için en iyi IV Vitamin Tedavisi hangisidir?

Vitamine Therapy ‘de, vitamin ve mineral seviyelerini artırabilecek bir dizi farklı IV Vitamin serum terapisi sunuyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için çoğu zaman  tedaviler birleştirilebilir:

Yüksek Doz C Vitamini IV Terapi – bu vitamin terapi, kolajen üretiminde önemli bir rol oynamanın yanı sıra sağlıklı bir bağışıklık sistemini korumak için oldukça etkilidir. 

Myers’ Kokteyli – C vitaminini kendi başına çok etkili bağımsız bir terapi olarak önerebilsek de, Myers’ Kokteyli içindeki mineral ve vitaminlerin güçlü kombinasyonu, C vitamininin etkisini arttırır. 

Bir sonraki adım nedir? Vitamine Therapy ‘de öncelikle uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilirsiniz. Size özel bir tedavi planı belirlemeden önce, ameliyat öncesi veya sonrası sağlığınız değerlendirilecek ve IV terapinizde ele alınması gereken besin eksikliklerini belirleyeceklerdir.

Ameliyat sontrası IV serum tedavileri:

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?