fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atletik Performansınızı Artırın

Profesyonel sporculardan düzenli fitness yapanlara kadar bir çok sporcu için IV Vitamin Terapi kullanımı hızla popüler olmaya başlamıştır.

Enerji harcadığınızda, metabolizmanızı güçlendirmek için vücudun besin depolarını yoklarsınız. Metabolizmanız karbonhidratları, yağları ve proteinleri bir dizi kimyasal reaksiyon ile enerjiye dönüştürmek için, C Vitamini, B vitamini Kompleksi, magnezyum ve çinko gibi belirli vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar.

IV Vitamin Terapisi atletik performansımı nasıl artırır?

IV Vitamin Terapisi iki temel şekilde çalışır. İlki, vücudu güçlendirerek, yorucu egzersizle tüketilebilecek mineral ve vitamin seviyelerini tamamlayarak performansı artırır. İkinci olarak, yorgunluğu azaltan vitamin ve mineraller ağır egzersiz sonrası toparlanma sürecinizi hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Atletik performansımı geliştirmek için en iyi IV Vitamin Terapisi hangisidir?

Vitamine Therapy ‘de her tedavi kişiye özel planlanır. Bu, kişinin gereksinimlerini değerlendirdiğimiz ve belirli besinlerin farklı düzeylerini ayarlayabileceğimiz anlamına gelir. Sportif yeteneklerini geliştirmek isteyen kişiler için en yararlı bulduğumuz üç besin takviyesi şunlardır:

Performans Arttırıcı; İster profesyonel bir sporcu olun, ister sadece düzenli bir egzersiz rutinine sahip olun, Power Fitness Spor Aminoasit Kokteyl serumumuz, yorucu egzersizler karşısında bağışıklık sisteminizi koruyan, enerji üreten önemli vitaminler ve mineraller sağlayabilir.

Myers Kokteyli; standart Myers Kokteyli magnezyum, kalsiyum, B vitaminleri (B12, B5 ve B-6 dahil), B-Kompleksi, selenyum ve C Vitamini içerir ve atletik başarıyı artırmada etkili olduğu bulunmuştur.

Glutatyon IV; Yeni araştırmalar gösteriyor ki, Glutatyon kullanımı ve dayanıklılığın artışı ile yüksek bir bağlantı olduğunu göstermiştir.

Atletik Performansı Arttırma programımı nasıl planlayabilirim?

Kişiler bu tedaviyi, sizi en yüksek performansa hazırlamak ve ardından iyileşme sürecinizi devam ettirmek için uzun dönem bir programın parçası olarak etkili bulmuşlardır.

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?