fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bağışıklık Güçlendirici IV Terapiler

Eğer sık sık soğuk algınlığı, göğüs hastalıkları, cilt enfeksiyonları yaşıyorsanız ve karın ağrısı, ishal gibi sindirim sorunlarınız varsa, bağışıklık sisteminiz zayıf olabilir.

Neden IV Terapiyi Seçmelisiniz?
• Bağışıklık sisteminizin enfeksiyonlara karşı savaşmasına yardımcı olur
• Yorgunluk ve bitkinliği azaltır
• Oksidatif stresi azaltmak vücudunuza maksimum fayda sağlar

Bağışıklık sisteminizin zayıfladığı durumlarda, enfeksiyonlara karşı mücadele edemezsiniz ve hastalık riskiniz artar. kendinizi sürekli bir yorgunluk içinde hissedersiniz. 

Zayıflamış bir bağışıklık sistemi zatürree, menenjit, bronşit, otoimmün hastalık ve anemiye yol açabilir, bu nedenle erken önlem almak ve tedavi etmek önemlidir.

Bağışıklık Güçlendirici IV Serumun Faydaları

Bağışıklık Güçlendirici IV Terapi serumumuz, vücudunuzun bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar.

Bağışıklık sisteminizin en iyi durumda olmasına yardımcı olabilir.

Yorgunluk ve bitkinliği azaltır

Serbest radikallerin birikmesinden kaynaklanan oksidatif stres, bağışıklık sistemimizi ciddi şekilde düşürebilir, bu nedenle güçlendirici serumumuza glutatyon, sistein ve arginin gibi güçlü antioksidanlar ekledik. Bağışıklık Güçlendirici serumumuz, vücudunuzun tam sağlığına kavuşmasına yardımcı olabilecek vitaminler ve amino asitlerle doludur.

Bağışıklık Sisteminizi Nasıl Korursunuz?

Bağışıklık sisteminizin iyi çalışması için vücudunuzun denge ve uyum içinde çalışması gerekir.

Dengeli beslenmek, düzenli egzersiz yapmak ve yeterince uyumak gibi sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürdüğünüzde bağışıklığınız daha iyi çalışır.

Kötü alışkanlıkları iyi olanlarla değiştirmek, bağışıklık sisteminizi sağlıklı tutmanıza yardımcı olacaktır.

Bağışıklık sisteminizi sağlıklı tutmak için vitamin ve minerallere ihtiyacınız vardır. Bağışıklığı hücresel düzeyde artırmak için en iyi vitaminler B6, B12, C, D vitaminleri, folik asit, çinko ve selenyumdur. Bağışıklık güçlendirici serumların ana faydalarından biri, gastrointestinal yan etkiler, emilim sorunları veya güç kaybı olmadan hızlı ve daha etkili sonuçlar vermesidir. IV vitamin serumlarımız, muhtemel enfeksiyonlara karşı mücadele etmek için bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yanı sıra yorgunluk ve bitkinliği azaltmanıza yardımcı olabilir.

Sağlıklı Bağışıklık Sistemine Hangi Vitaminler Katkı Sağlar?

C vitamini bağışıklığı güçlendirici besinlerin başındadır. Çinko, sağlıklı bir bağışıklık sisteminin korunmasında önemli bir rol oynar. Vitamine Therapy ‘deki tüm bileşenler, yeterli oranda vitaminler, mineraller ve amino asitler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Tüm bu bileşenler, bağışıklık sistemini güçlendiren hayati bileşenlerdir. Son derece etkili bu formül, kullandığınız diğer takviye gıdalar ile birlikte sinerji oluşturarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Toplamda, bileşenler çok iyi tolere edilir ve bilinen hiçbir yan etkisi veya kontrendikasyonu yoktur, bu da onların tercih edilme sebebidir. 

ÖNEMLİ! Bu IV Terapi, yalnızca Medical Center’ a kayıtlı bir doktor tarafından uygulanabilen Reçeteli İlaç içerir. Bunun gerekli ve uygun olduğunu belirleyen bir konsültasyonun ardından bu tedaviyi uygulama yetkisine sahibiz.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olabilecek IV serum tedavileri:

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?