fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Detoks IV Terapiler

Metabolizmanızı güçlendirin ve toksinlerin olumsuz etkilerinden kurtulun.

Neden IV Terapiyi Seçmelisiniz?
• Kilo verme çabalarınızı engelleyen toksinleri vücudunuzdan atın.
• Daha etkili egzersiz yapabilmek için enerji seviyelerinizi yükseltin.
• Detoks IV terapi ürünümüz, ihtiyacınız olan temel sıvıları, vitaminleri ve mineralleri birleştirerek toksin yükünüzü azaltır.

VÜCUDUNUZDA DEVRİM YAPIN
Toksinlerin vücut üzerindeki olumsuz etkilerini ve bunların vücudumuzun etkili bir şekilde işlem görme yeteneğini azalttığını yada yok ettiğini fark ettiğimizde, detoks diyeti büyük bir anlam taşımaya başladı. Vücudunuzun detoksa verdiği tepkiyi ölçümlemek, hedef kilonuza ulaşıp ulaşmadığınız ve oraya ne kadar çabuk ulaştığınız konusunda çok önemli bir faktör olabilir. Vücudumuz, toksinleri hayati organlarınızdan uzak tutmak için onları yağ hücrelerinizde depolar, bu da toksinlerden kurtulmayı zorlaştırır.

Vitamine Therapy’ de, herhangi bir sorun veya endişeyle ilgili bütünsel bir yaklaşımın daha doğru olacağını düşünüyoruz ve bu nedenle, egzersiz kapasitenizi arttırmaya yardımcı olmak için enerji üretiminin anahtarı olan aminoasitleri (besinleri) de ekledik. Temel bileşenlerinden biri olan Glutamine, fizik kapasitesini güçlendirmek isteyenler için paha biçilmez bir takviye olarak hızla dikkat çekmektedir. Vücudun enerji için ihtiyaç duyduğu ve hidrasyonu etkileyen glikoz üretiminde hayati bir rol oynar.

Detoks IV terapimiz ayrıca, detoksifikasyon işlemi için gerekli olan birkaç amino asit içerir; karaciğerde toksinlerle birleşir ve toksinleri nötralize ederler. Detoks IV serumumuz, besinlerin güçlü bir kombinasyonudur ve oldukça etkili bir takviyedir. Ancak umduğunuz sonuçları görmek için bir diyet ve egzersiz rutini uygulamanız gerekir.

Detoks IV serumlarımız şunlardır:

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?