fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yaşlanma Karşıtı IV Terapiler

Anti-Ageing serum ile yaşlanma sürecinize meydan okuyun ve parlaklığınızı geri kazanın.

Neden Anti -Aging IV Serumu Seçmelisiniz?
  • Cildinizde ton ve parlaklık kaybı olarak kendini gösteren oksidatif stresle savaşır.
  • Cilt dokusunda ve tonunda çok yönlü iyileşme sağlar.
  • Cilde dolgunluk kazandıran kollajen ve elastikiyeti artırır.

Yaşlanma Karşıtı IV Terapi, yaşlanma belirtilerinin çoğuna neden olan serbest radikallere karşı mücadelede yardımcı olabilir.

GENÇLEŞTİRİN

Estetik tedaviler, ciltteki bir çizgiyi veya ciltteki kırışıklığı başarılı bir şekilde tedavi edebilir, ancak çoğu yaşlanma sürecinin neden olduğu hücre derinliğindeki hasarı tedavi edemez.

Tüm antioksidanların anası olarak tanımlanan glutatyon da dahil olmak üzere antioksidanların gücünü kullanan Yaşlanma Karşıtı IV Terapi ürünümüz, birçok yaşlanma belirtisine neden olan serbest radikallere karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bu serumdaki diğer önemli bileşenler, cilde elastikiyetini veren kollajen üretimi için gerekli olan temel C Vitamini ve güçlü B vitaminlerini içerir.

B vitaminleri aynı zamanda vücut kasları fazla çalıştığında veya hasar gördüğünde onları destekler, onarır ve aynı zamanda kaslarda biriken laktik asidi uzaklaştırır. Kas ağrıları çekiyorsanız, B vitamini eksikliğiniz olabilir. Bunun gerekli ve uygun olduğunu belirleyen online bir konsültasyonun ardından bu tedaviyi uygulama yetkisine sahibiz.

Yaşlanma Karşıtı IV Terapi serumlarımız şunlardır:

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?