fbpx
Skip to content Skip to footer
Mesafeli Satış Sözleşmesi

Bu Uzaktan Satış Sözleşmesi ( “Sözleşme”), 01.01.2023 tarihinde, [Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Ar Plaza E Blok Kat: 2 Kadıköy / İSTANBUL] adresine sahip bir şirket olan İva Sağlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. (“Satıcı”) ile [Alıcı] adlı bir birey arasında akdedilmiştir. Satıcı, https://www.vitaminetherapy.com ( “Web Sitesi” ) adresinde bir çevrimiçi mağaza işletmektedir.

Taraflar. Bu Sözleşme’nin tarafları yukarıda belirtilen satıcı ve alıcıdır.
Mal Satın Alımı. Alıcı, Web Sitesi aracılığıyla aşağıdaki malları ( “Mal” ) satın almıştır.
Fiyat. Mal için toplam satın alma fiyatı [fiyat] ‘dır.
Ödeme. Alıcı, Mal’ın satın alma fiyatını [ödeme yöntemi, örneğin kredi kartı, PayPal] ile ödemeyi kabul eder.
Teslimat. Satıcı, ödeme alındıktan sonra [zaman çerçevesi] içinde alıcı tarafından sağlanan teslimat adresine Mal’ı teslim etmeyi kabul eder.
Alıcı, geçerli ve doğru bir teslimat adresi sağlamaktan sorumludur.
Kayıp Riski. Mal’ın kaybı veya hasar riski, alıcıya sağlanan teslimat adresine teslim edildiğinde alıcıya geçer.
Garanti. Satıcı, Mal’ın teslim tarihinden itibaren [zaman çerçevesi] boyunca malzeme ve işçilik kusurlarından arındırılacağını garanti eder. Eğer Mal bu süre içinde kusurlu bulunursa, satıcı seçimine bağlı olarak Mal’ı tamir edecek, Mal’ı değiştirecek veya satın alma fiyatını iade edecektir.
İade ve İade Politikası. Alıcı, Mal’la memnun kalmazsa, Mal’ı teslim tarihinden itibaren [15 gün] içinde tam satın alma fiyatı iadesi için iade edebilir.
Alıcı, iade nakliyesinin maliyetinden sorumludur. Uygulanacak Hukuk. Bu Sözleşme, [Türkiye] Devleti yasalarına göre yürürlük kazanır ve yorumlanır.
TARAFLAR

işbu Sözleşme’yi yukarıda belirtilen tarihte imzalamışlardır.

[Satıcı]

[Alıcı]

Sohbete Başla
Merhaba 👋 Size nasıl yardımcı olabiliriz?